מופע רוק שכולו הנאה ותרומה

לעמוד הקמפיין הראשי לחצו כאן

 

אדם ד.

'כנפיים של קרמבו' - תנועת נוער לצעירים עם צרכים מיוחדים, הראשונה והיחידה מסוגה בעולם, מזמינה אתכם למופע רוק מדהים, מיוחד ומרגש בהשתתפות תיסלם, נינט, מוניקה סקס, מוש בן ארי, שבק ס', רד בנד, אמיר דדון, אפרת גוש, מרסדס בנד, אסתר רדא.

אז מה הקטע?!
כפתור התרומה כאן איננו "עוד" כפתור תרומה. אנחנו מאפשרים לכם לקבל כרטיס ל"טבעת הזהב" של המופע, לכסאות הקרובים ביותר לבמה, ממש להרגיש את האמנים, הכי קרוב שיש.
כל שעליכם לעשות זה לגייס 500 ש"ח - זה הכל. איך?! את התשובה תמצאו בעמודה מצד שמאל >>>
בהצלחה!

*** המופע יתקיים ב- 17 ביולי 2013, בשעה 20:00 באמפי-פארק רעננה.
הכנסות המופע ישמשו לפתיחת 4 סניפים חדשים של התנועה בישובי הפריפריה.
 
 
 

איך זה הולך להיראות השנה?! טיררררוףף, הקליקו וגלו...

 
 
 
     
 
 

אני רק שאלה קטנה...

 
 

מעוניינים לתרום ?? אנחנו יודעים שתהליך התרומה יכול להיות לעיתים מעט מבלבל.... מעתה, ניתן לתרום גם באמצעות כרטיס אשראי! לפרטים נוספים, ניתן ללחץ על  הקישור "המשך" בתחתית הדף.

 

 
רוצה לשתף את חבריך ואת הרשת החברתית שלך??

לחץ על הכפתור הכחול בפינה הימנית העליונה של הדף 

אפשר להזמין את החברים ישירות לדף האישי שלך ניתן להעלות את אנשי הקשר שלך מהדוא"ל כולל AOL, Gmail, Yahoo, Hotmail, או להתחבר עם הפייסבוק שלך ולהעלות קישור.

 
המשך
 
     
 
 

FAQ

 
 
שאלה:

מהו מימון תואם (MATCHING)?

תשובה:

בתחילת השנה התפרסם מאמר בניו יורק טיימס שעסק במניעים של אנשים לתרום כסף. המאמר בחן את ההשפעה של התרומה המשווה על התנהגות התורמים ומצא שעצם התמריץ הכספי חשוב ללא תלות בגודלו. מימון תואם (ידוע גם כ MATCHING) הינו אחת הדרכים היעילות ביותר לגרום לאנשים להרגיש שהם תורמים סכום כפול בלי ה"נזק" הכספי לחשבון הבנק שלהם.

מימון תואם ניתן לרוב כחסות של גורמים מסחריים או תורמים גדולים. כל סכום שנתרם עד לסף שנקבע מראש מוכפל, ובכך יכולת הנתינה של התורם הפרטי מועצמת. המנגנון מוסיף גם תחושה של דחיפות כיוון שהמימון מוגבל בסכום, זמן או לפעמים שניהם.

בשורה התחתונה - מימון תואם מעודד יותר אנשים לתרום יותר.

במידה והתורם מעוניין לשמור על אנונימיות ("מתן בסתר"), ההתכתבות וההתנהלות מתקיימות רק העמותה.

 

 
     
 
היעד שלי: ₪600

גייסתי עד כה: ₪0
 
 

הקמפיין הסתיים

 
 

תודה על תמיכתכם בנו!

נתרמו ₪0 מתוך ₪120,000
 
     
 
 

אז מי יהיה שם?

 
 

ואתם?

 
     
 
 

קצת עלינו

 
 

´כנפיים של קרמבו´ הינה תנועת הנוער, הראשונה והיחידה מסוגה בעולם, לילדים ונוער עם צרכים מיוחדים. בתנועה כ 1700 פעילים - ילדים ובני נוער, צעירים בשנת שירות וסטודנטים. כל פעילי התנועה הינם מתנדבים. שותפים בעשייה גם הורים, אנשי מקצוע ובוגרי התנועה.  

´כנפיים של קרמבו´ מקיימת פעילות חברתית-חינוכית בלתי פורמאלית פעם בשבוע בשעות אחה"צ, במודל של חונכות אישית-במסגרת קבוצתית. מרבית החונכים הינם בני נוער מהחינוך הרגיל. הפעילות המשותפת תורמת להגברת המודעות לאוכלוסיות מיוחדות ולנגישות חברתית, תוך מתן מענה לצרכיהם הרגשיים והחברתיים והשתלבותם בחברה הישראלית של אנשים עם צרכים מיוחדים.

´כנפיים של קרמבו´ קולטת ילדים רבי נכויות (מגבלות פיזיות/ קוגניטיביות/ מרחביות/ חושיות/ תקשורתיות) ונותנת  מענה לצרכים החברתיים שלהם, במכוונות לפיתוח מיומנויות חברתיות, בינם לבין עצמם, ובינם לבין החונכים שלהם. 
הפעולות המועברות בתנועה עוסקות בנושאים שעל סדר יומה של החברה הישראלית והחברה האוניברסאלית ובנוסף מתקיימות פעילויות של תרומה לקהילה במקומות בהם פעולים סניפי התנועה. 
 
     
Sign in with
We will never post without your permission
OR
Forgot password?